CANLI DESTEK
0 555 883 33 83
 
KOMBİ USTASI
 
KAMPANYALI
 
KOMBİ MARKALARI
 

İST. AVR. KAĞITHANE KOMBİ SERVİSİ

İST. AVR. KAĞITHANE KOMBİ SERVİSİ
Büyütmek için resime tıklayın
Durumu: Kombi Usta
Usta Kodu: 34210
Bölge: İSTANBUL AVRUPA
Oy Ortalaması: Oylanmadı

KAĞITHANE KOMBİ SERVİSİ

DOĞAN TEKNİK  SERVİS
Gürsel Mah. Sevilen sk .No:44/B KAĞITHANE 
0212 254 95 97 / 254 95 98   

 

 

Kombi evlerin vazgeçilmez cihazları arasında yer almaktadır. Özellikle kış aylarında ısınmak için kullanılan kombilerin bakımsız olması faturanızın yüksek gelmesine neden olurken aynı zamanda istediğiniz gibi etkili ısınmanın sağlanamamasına neden olur. Bu nedenle periyodik bakım yaptırmanız her zaman kombinizin daha yüksek verim ile çalışmasına yardımcı olmaktadır.

Kombinizin arızalanması durumunda arıza bildirimini iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak kolayca yapabilirsiniz. Kış aylarında özellikle daha acil olması nedeni ile duruma anında müdahale edilmesi ve sorunun çözülmesi için yeterli kapasitemiz ile sizlere geri dönüş yapıyoruz. Belirtmiş olduğunuz soruna göre tam donanımlı olarak gelen ekibimiz sorunun kısa sürede çözülmesini sağlamaktadır.

Farklı marka kullananlar için kombi servisi olarak her marka ve model için hizmet vermekteyiz. Adresinize gelen ekibimiz itina ile cihazın kontrolünü sağlayarak arızaya neden olan asıl sorunu belirledikten sonra duruma müdahale etmektedir. Arızanın nedenine göre yapılacak çalışmalar sonucunda cihazınız çalışır durumda sizlere teslim edilmektedir.Servisimiz yıllardır verdiği hizmet ile kombi alanında etkili ve çözüm odaklı olarak sizlere yardımcı olmaktadır. Gelişmiş sistemleri ile uzun süreli kullanım imkanı sunan kombiler ev içerisinde ısınmak için ihtiyacınız olan imkanı sizlere sunmaktadır. Kullandığınız cihazdan daha yüksek verim elde etmeniz için aksatmadan bakımını yaptırmanız gerekir.

Uygun fiyat seçenekleri ile kaliteli sonuçlar almanız için servisimiz kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir. Bizlere ulaşmak için iletişim bilgilerimizde her an iletişime geçebilirsiniz.

  her marka kombi bakım, onarım ve tamir işlemleri konusunda kesintisiz hizmet vermektedir. Kullandığınız marka ve modele göre uzman olan ekip arkadaşlarımız yapacakları kontroller ile sorunu belirleyerek bu şekilde daha kısa sürede çözüme ulaştırılması için çalışmaktadır. Servis hizmetlerimizden yararlanmak istediğinizde bizlere iletişim bilgilerimizden kolayca ulaşabilirsiniz.

Tamir konusunda usta olan ekibimiz her sorun için çözüm odaklı çalışmalar ile etkili sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. Servis hizmetlerimiz ile tamir konusunda cihazınıza yapılacak müdahaleler uzman personel tarafından yapılacağı için verimli çalışması sağlanmış olunur. Cihazınızı amatör kişilere teslim etmeniz yaşayacağınız sorunların artmasına neden olacağından bu konuda doğru seçimler yapmanız önemlidir.

Kaliteli hizmetlerimiz ile kombi servisi olarak uygun fiyat seçeneği sunmaktayız. Daha uygun fiyatlar ile alacağınız hizmetler sayesinde cihazınızı yeniden yüksek verim ile kullanmaya başlayabilirsiniz. Son sistem donanımlı olan servisimiz her türlü duruma müdahale edebilmektedir.

Servisimiz ile çalışmak istediğiniz veya bilgi almak için iletişim bilgilerimizde bizleri arayarak bu şekilde sorularınızın cevaplarına ulaşabilir ve arıza bildirimini yaparak en kısa sürede geri dönüş alabilirsiniz.


 

 

Yorum Yaz
Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi

Doğrulama kodunu giriniz:

İST. AVR. KAĞITHANE KOMBİ SERVİSİ
Büyütmek için resime tıklayın
KOMBİ USTA